KONST / Oljemålningar / Oljemålning 3887368

nr 388 7368

Signerad Van der Hoeff, 'Ung Flicka' 62x51 , 1700-tal (uppfodrad på duk)

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 28 november 2005

25/11 13:33:48 1      Vinnande bud